NBApuls dio troškova podmiruje prikazom reklama i donacijama. Reklame nisu napadne i ne morate klikati ako vas ne zanimaju. Stoga molimo, razmislite da na ovoj stranici onemogućite AdBlock. Hvala.

Russell WestbrookWAS | #4 | G 22 15 14

U izostanku Bradleyja Beala, Russell Westbrook nastavlja puniti svoje statističke stupce, a momčad Washingtona nastavlja nizati poraze. Russ je upisao novi triple-double s 22 poena, 15 skokova i 14 asistencija, a ulogu najboljeg strijelca Wizardsa preuzeo je Rui Hachimura, koji je ubacio 30 poena, dovoljno tek za -10. Terry Rozier s 27 poena (5-10 za tri) te Gordon Hayward (26 poena, 11 skokova) i Cody Zeller (16 poena, 13 skokova) svojim double-double učincima od početka do kraja susreta vodili su svoju momčad do pobjede.

Sixers 32-15

95 : 104

Nuggets 29-18

Igrač P R A
Dwight HowardPHI | #39 | C-F 10 7 1
Michael Porter Jr.DEN | #1 | F 27 12 4

Košarkaši Denvera već u prvoj četvrtini (44:22) usmjerili su utakmicu ka končanom rezultatu. Do kraja susreta ništa nisu prepuštali slučaju pa su gotovo punu minutažu odradili gotovo svi starteri, od kojih je Jamal Murray ubacio 30 poena, Michael Porter Jr. 27, a Nikola Jokić 21. Indisponirana Philadelphia vrlo je brzo odustala, trener Doc Rivers iskoristio je situaciju za malo rotiranja postava, pa je tako Tyrese Maxey s 13 poena bio najbolji strijelac momčadi.

Hawks 23-24

110 : 117

Suns 32-14

Igrač P R A
Trae YoungATL | #11 | G 19 2 13
Deandre AytonPHX | #22 | C 13 14 2

Izvrsna partija Darija Šarića koji je u samo 18 minuta na parketu uz sjajan šut 7/8 (3/3 za tricu) praktički predvodio Sunse do 32. ovosezonske pobjede. Utakmica je sve do samog finiša bila izjednačena, a tri minute prije kraja na semaforu je stajalo 105:105. Uz našeg reprezentativca, vrlo dobru partiju pružali su Devin Booker (21 poen), Jae Crowder (19 poena) te Deandre Ayton (13 poena i 14 skokova), čijim su koševima domaćini i napravili razliku u posljednjih nekoliko napada. Kod gostujuće momčadi najbolji strijelac je bio Bogdan Bogdanović s 22 poena, a nisu im pomogli niti double-double učinci Traea Younga (19 poena, 13 asistencija) ni Clinta Capele (po 16 poena i skokova).

Magic 16-31

103 : 96

Clippers 32-17

Igrač P R A
Michael Carter-WilliamsORL | #7 | G 8 7 9
Kawhi LeonardLAC | #2 | F 28 5 5

“Neki novi klinci” Orlando Magica uspjeli su skinuti skalp moćnim Clippersima. Predvođeni rookiejem Chumom Okekeom, koji je zabio 18 poena, Terrenceom Rossom, koji je pridodao 15, te Carter-Williamsom s partijom na rubu triple-doublea, slavili su na jako teškom gostovanju u Los Angelesu. Kod Clippersa je najbolji bio Kawhi Leonard s 28 poena, a vrlo dobru partiju odigrao je i Ivica Zubac, koji je za 36 minuta na parketu pribilježio 14 poena i 13 skokova.