NBApuls dio troškova podmiruje prikazom reklama i donacijama. Reklame nisu napadne i ne morate klikati ako vas ne zanimaju. Stoga molimo, razmislite da na ovoj stranici onemogućite AdBlock. Hvala.

Giannis predvodio Buckse do pobjede protiv Detroita

Nikola Grabovac

Milwaukee Bucksi su na krilima Giannisa Antetokounmpa (28p/10s) na domaćem parketu pobijedili Detroit Pistonse 104-90.

Giannisu je to bio šesnaesti uzastopni double-double učinak, a Bucksima sedma uzastopna pobjeda, ukupno trinaesta ove sezone uz tri poraza, čime očekivano drže prvo mjesto na istoku.

Kod Pistonsa, koji su igrali bez ponajboljeg igrača Blakea Griffina, najbolji su bili Derrick Rose sa 20 koševa i Andre Drummond (12p/17s). Griffin, koji je odigrao samo četiri utakmice dosad, je odmarao nakon što je noć ranije odigrao 32 minute u pobjedi protiv Atlanta Hawksa, prvoj njegovoj utakmici nakon izbivanja zbog ozljede.

Antetokounmpo i Hill su zabili uzastopne trice na početku zadnje četvrtine zaključivši tako 12-0 seriju kojom su se Bucksi odlijepili na 89-69 i tako efektivno zaključili utakmicu.

Pistonsi (5-11) su ovim porazom nastavili sa lošim igrama na početku sezone i polako poniru ka dnu istočne konferencije. Priliku za popravak raspoloženja kod navijača imat će u ponedjeljak kad ugošćuju Orlando. Istu noć Milwaukee dočekuje Utah našeg Bojana Bogdanovića.