NBApuls dio troškova podmiruje prikazom reklama i donacijama. Reklame nisu napadne i ne morate klikati ako vas ne zanimaju. Stoga molimo, razmislite da na ovoj stranici onemogućite AdBlock. Hvala.

Boylen: Želim da LaVine postane bolji

Karlo Višak

Chicago Bullsi su upisali još jedan poraz u novoj sezoni. Ovoga puta bolji od njih kod kuće bili su Miami Heat rezultatom 108:116. Bio je to peti poraz Bullsa u novoj sezoni, a nakon utakmice je osobito pogođen bio jedan od njihovih ponajboljih igrača – Zach LaVine.

24-godišnjak je nakon utakmice za Yahoo Sports rekao kako osjeća da mu glavni trener Jim Boylen sve manje vjeruje. Ukupno je protiv Miamija na terenu proveo 29 minuta i za to vrijeme ubacio 15 poena te pridodao tri skoka i dvije asistencije.

“Pokušavam dati sve najbolje od sebe. Sve minute odrađujem na najbolji mogući način koji znam. Teško je, pogotovo kada se nađete u rutini. Teško je vjerovati nekome, ako on ne vjeruje tebi”, izjavio je LaVine.

Razlog tom razmišljanju leži u situaciji iz prve četvrtine kada je Boylen iz igre izvadio LaVinea na više od pet minuta nakon što je Miami napravio seriju od 0-13.

“Jednostavno sam ga stavio na klupu, nije bio borben, dečki znaju. Zach LaVine i Lauri Markkanen te naši starteri moraju igrati bolje za nas da postanemo ono što i trebamo biti. Tako to funkcionira. Želim od njega da bude two-way igrač”, odgovorio je Boylen.

LaVine se trenutno nalazi na prosjeku od 19,5 koševa, 4,1 skokova te četiri asistencije, a priliku za popravljanje odnosa s head coachom ima već sutra kada Bullsi gostuju kod Charlotte Hornetsa.