NBApuls dio troškova podmiruje prikazom reklama i donacijama. Reklame nisu napadne i ne morate klikati ako vas ne zanimaju. Stoga molimo, razmislite da na ovoj stranici onemogućite AdBlock. Hvala.

Kemba Walker završio u bolnici, Denver pobijedio

Josip Crnić

Iako su vrlo rano ostali bez ponajboljeg igrača, Kembe Walkera, Boston Celticsi držali su se do samoga kraja utakmice u Denveru, no ponajviše zahvaljujući Jamaal Murrayu (22pts/6reb/5ast) domaćini su stigli do 11. pobjede u sezoni.

Tko zna kako bi to sve izgledalo da u osmoj minuti druge četvrtine već spomenuti Walker nije teško ozljedio glavu kada je u borbi za loptu naletio na suigrača Semija Ojeleyea. Završio je na nosilima te je odvezen u denveršku bolnicu gdje mu je ustanovljena ozljeda vrata, no ipak je s vremenom otpušten iz iste kako bi s momčadi odletio nazad u Boston. Očekuje se da tokom dana izvrši detaljne preglede nakon kojih će se preciznije moći reći koliko će izbivati sa terena.

Kemba Walker završio je u bolnici nakon sudara sa suigračem.

Utakmica je završila pobjedom Nuggetsa 96:92, ali se nakon utakmice više pričalo o Kembi nego o prezentaciji na terenu. Brad Stevens bio je optimističan nakon utakmice:

“Susreo sam se s Kembom u ambulanti na poluvremenu i bio je prilično dobro raspoložen, što je dobar znak. Veseli me što su i prve informacije iz bolnice dobre, optimisti smo.”

Što se same utakmice tiče, domaćini su poveli sa velikih 19 razlike u trećoj četvrtini, ali je ratnički pristup Celticse triput doveo na zaostatak od samo pola koša u zadnjoj četvrtini utakmice. Jokić (18pts/16reb/10ast) i Murray nisu dopustili potpuni preokret, a Jaylen Brown (22pts/10reb) i ekipa će novu pobjedu tražiti u ponedjeljak protiv Kingsa. U međuvremenu se nadamo da će sa Walkerom sve proteći u najboljem redu i da ćemo ga ubrzo vidjeti opet na parketu.