NBApuls dio troškova podmiruje prikazom reklama i donacijama. Reklame nisu napadne i ne morate klikati ako vas ne zanimaju. Stoga molimo, razmislite da na ovoj stranici onemogućite AdBlock. Hvala.

Dončić pun samopouzdanja: Možemo se nositi s Clippersima

Karlo Višak

Dallas Mavericksi uspjeli su sinoć u posljednjem susretu večeri savladati (127:114) Los Angeles Clipperse te izjednačiti seriju. Obje momčadi sada imaju po pobjedu te će favorizirani Clippersi morati uložiti puno više truda za prolazak u sljedeći krug doigravanja. No, zvijezda Mavsa, Luka Dončić, uvjeren je da se s franšizom iz Los Angelesa mogu nositi ravnopravno.

“Trebamo još tri pobjede. Možemo se boriti s njima. U svaku seriju ulazimo s mišlju da možemo pobijediti, inače ovdje nemaš što tražiti. Jednostavno, moramo vjerovati u sebe”, izjavio je fantastični Slovenac nakon dvoboja.

21-godišnjak je u slavlje njegove ekipe ugradio 28p/8sk/7as za 28 minuta koliko je proveo na terenu. Većinu posla odradio je u prvom poluvremenu dok se u nastavku susreta “hladio” na klupi. U drugom djelu odigrao je samo devet minuta i to zbog problema s prekršajima.

Ipak, Mavsi su na kraju uspjeli održati prednost te upisati pozitivan rezultat. Treća utakmica Mavericksa i Clippersa na rasporedu je u noći s petka na subotu.