NBApuls dio troškova podmiruje prikazom reklama i donacijama. Reklame nisu napadne i ne morate klikati ako vas ne zanimaju. Stoga molimo, razmislite da na ovoj stranici onemogućite AdBlock. Hvala.

Oladipo se vratio, Lillardu triple-double

Nikola Grabovac

Victor Oladipo se vratio na NBA parkete nakon čak godinu dana izbivanja. U pobjedi svojih Pacersa nad Bullsima 115:106 nakon proužetka, Oladipo je pokazao da će mu trebati malo vremena da se vrati starim navikama. U pobjedi je sudjelovao samo 20 minuta i momčadi pomogao sa 9 koševa, ali i ključnim šutem na kraju zadnje četvrtine.

Šestorica Pacersa su bili dvocifreni, najefikasniji TJ Warren sa 25 koševa. 15 poena, uz 8 skokova i 9 asista pridonio je i Malcolm Brogdon. Kod Bullsa najbolji Chandler Hutchison sa 21 košem i odličnim šutem iz igre (10 od 14).

Damian Lillard ostvario je prvi triple-double u svojoj karijeri za Portland u pobjedi nad Houstonom, 125:112. Dame je za 39 minuta na parketu ubacio 36 koševa uz 10 skokova i 11 asista.

Sjajan je za Houston, koji je i dalje bez Hardena, bio Russell Westbrook sa 39 koševa, 10 skokova i 6 asista. Lillard i Westbrook su, čini se, nakon razmirica koje su imali u prošlosti, sada ponovno u dobrim odnosima.

Ja Morant je odigrao još jednu dobru utakmicu za Grizlije u pobjedi nad Knicksima 127:106 u Gardenu. Mladi bek je ubacio 18 koševa uz 10 asistencija, dok je njegov kolega Dillon Brooks ubacio 27.

Brooklyn Netsi su svladali Pistonse u Detroitu sa 125:115 na krilima Spencera Dinwiddieja koji je završio sa 28 koševa i 6 asistencija. Kyrie Irving je za pobjednike ubacio 20 uz po 5 skokova i asistencija.

DeMar DeRozan je ubacio rekord sezone sa 38 koševa u pobjedi Spursa nad Jazzom, 127:120. Naš Bojan Bogdanović je za Jazzere ubacio 17.